Verdienstelijk resultaat van D-team DTK

Op zaterdag 25 mei jl. werden de jeugdkampioenschappen van de drie noordelijke provincies voor clubteams gehouden. Dat het jeugdschaken in de lift zit bewees de enorme belangstelling voor dit toernooi. Maar liefst 14 D-teams hadden zich ingeschreven. Het hoogste aantal ooit, voor zover de jeugdtrainers zich kunnen herinneren.

De Twee Kastelen had voor het eerst een team weten te vormen en kan terugzien op een geslaagd debuut. De vier spelers Jente Douma, Nynke Heikamp, Kevin van Santen en Jason van Santen hadden al de nodige ervaring in individuele toernooien maar speelden nog nooit als team. Beslist een leuke ervaring en goed voor het clubgevoel. Alle vier spelers wisten er lustig op los te scoren en konden tussen de partijen door nog snel wat tips ontvangen van begeleider Sven.

Op basis van de opgegeven rating van alle deelnemers werd DTK een zware middag voorspelt. Want op gemiddelde rating stond ons team op de 13e plaats! Onze spelers deden echter hun uiterste best en eindigden uiteindelijk op een prachtige 7e plaats. Feitelijk een gedeelde 5e t/m 8e plaats maar op bordpunten 7e.

Op bijgaande foto zijn ze in actie tegen buurtvereniging Schaakwoude. Deze wedstrijd werd met 3-1 gewonnen. De persoonlijke resultaten geven mooi aan dat alle 4 spelers hun steentje bijdroegen aan het eindresultaat. De resultaten staan op volgorde van het bord waarop ze speelden.

  Persoonlijke resultaten 

Bord Naam Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pnt RtgAvg
1 Jente Douma 1032 0 1 1 1 0 1 1 5 1222
2 Nynke Heikamp 859 ½ 1 1 0 ½ 1 0 4 1063
3 Kevin van Santen 823 1 0 0 0 0 1 1 3 1024
4 Jason van Santen 786 0 ½ 0 1 0 1 1 856