Ronde 4; 10 oktober 2025

Interne competitie: Ronde 4

Terwijl in ons speellokaal twee externe wedstrijden werden gespeeld werd de interne competitie deze keer in de centrale hal gespeeld.

Lieuwe trof de bridgende schaker of schakende bridger Bartele. Beiden legden in een vlot tempo de zetten op het bord. Bartele speelde “sans atout” en ging met de winst aan de haal.

Neef Melle hanteerde de witte stukken tegen Jan van Paassen. Voordat de toeschouwers goed bij de les waren, was deze partij al beslist. Jan speelde “een draak van een wedstrijd” en gaf na 15 zetten al op, licht gedesillusioneerd.

Het  mooie van snelle partijen is dat spelers zich kunnen transformeren tot toeschouwer en nog lang kunnen genieten van de wedstrijden van onze beide teams. Daar werd dan ook langdurig gebruik van gemaakt. De teams zullen zelf verslag doen van hun capriolen.

 

 Derk